Asystent ds. marketingu i Social Media SyKOF HR lub SyKOF ERP

Zakres obowiązków:

Szeroko rozumiane działania marketingowe sytemu SyKOF HR lub SyKOF ERP, w tym:

  • przygotowywanie treści do social mediów, newsletterów, promocji i umieszczanie ich;

  • opracowywanie projektów materiałów reklamowych (katalogi, ulotki, montaż filmów na potrzeby mediów społecznościowych itp.);

  • badanie efektywności prowadzonych działań marketingowych;

  • inicjowanie nowych działań i aktywności w obszarze marketingu;

  • reprezentowanie firmy na targach branżowych i konferencjach.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe pełne;

  • minimum 1-roczne doświadczenie zawodowe w pracy na podobnych stanowisku;

  • swobodne i łatwe formułowanie myśli w języku polskim

  • chęć nieustannego rozwoju w obszarze HR lub ERP;

  • otwarty umysł i kreatywność;

  • znajomość dowolnego narzędzia bądź programu graficznego, np. Canva, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator;

  • prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów;

  • dobra znajomość obsługi mediów społecznościowych;

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie wyższe np. w zakresie marketingu, grafiki komputerowej, logistyki, socjologii, zarządzania, lub rachunkowości.

Firma oferuje:

  • ciekawą pełną wyzwań pracę;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź inną preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia;
  • pracę w zespole specjalistów i ekspertów z wieloletnim doświadczeniem;
  • ubezpieczenie na życie;
  • możliwość pracy zdalnej i/lub komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu;
  • możliwość rozwoju w branży IT.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@sykom.pl wraz z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji , zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).